Odkurzacze centralne Poznań

Firma Maćko już od początku swojego istnienia postawiała na nowatorskie produkty. Postanowiliśmy wdrażać na rynek sprawdzone produkty na zachodzie, z branży instalacyjnej. Odkurzacze firmy VENTON były pierwszym i udanym krokiem przekonywania  inwestorów o zaletach centralnego odkurzacza.

Venton – linia stworzona na potrzeby wymagającego rynku europejskiego, charakteryzująca się dobrym wyciszeniem i doskonałymi parametrami ssącymi. Linia obejmuje 5 tradycyjnych modeli jednofazowych oraz jednostkę z silnikiem indukcyjnym o zwiększonej żywotności, przeznaczoną dla obiektów o dużej powierzchni sprzątania.

 W odkurzaczach marki Venton wykorzystano dwustopniowy system filtracji:

  • Cyklon odpowiada za separację większych cząstek kurzu.Dzięki sile odśrodkowej i grawitacji trafiają one bezpośrednio do zbiornika.
  • W drugim etapie najdrobniejszy pyłek osadza się na celulozowym bądź poliestrowym wkładzie o bardzo dużej powierzchni filtracji.

System taki zapewnia doskonałą siłę ssącą odkurzacza przez długi czas w połączeniu z prostą i wygodną eksploatacją.

Zalety:

  • Sprzątamy za pomocą wygodnego i lekkiego węża, który podłączamy do gniazda ssącego umieszczonego w ścianie.
  • Zassany kurz transportowany jest instalacją PCW do jednostki centralnej. Jednostka centralna (odkurzacz), zlokalizowana w garażu, pomieszczeniu gospodarczym lub piwnicy, filtruje powietrze i wydmuchuje na zewnątrz budynku.
  • Dzięki takiemu systemowi kurz bezpowrotnie znika ze sprzątanych pomieszczeń.

czysto...

Wąż do gniazdka – i sprzątamy. Zassany kurzopuszcza bezpowrotnie sprzątane pomieszczenie!Mamy teraz pewność, że domownicy już nigdy niepoczują tak przykrego zapachu, jaki wydobywasię zazwyczaj z tradycyjnego odkurzacza. Co za ulga również dla osób nie będących alergikami

cicho...

Dość ograniczeń! Od dziś możesz w trakcie sprzątania oglądać telewizję, słuchać muzyki, rozmawiać przez telefon czy obserwować śpiące dziecko.

wygodnie...

Nie poobijasz mebli, ścian, nie potkniesz o plączący się przewód elektryczny, jak w przypadku sprzątania odkurzaczem tradycyjnym. Po zamontowaniu systemu możesz zapomnieć o odkurzaczu centralny ma przynajmniej pół roku. Dopiero wtedy wyrzucisz śmieci z pojemnego zbiornika, wyczyścisz filtr. Przez kilka następnych miesięcy znowu pozostaje tylko przyjemność sprzątania.

co jeszcze?

Słyszałeś o szufelce automatycznej? Nie? Koniecznie zobacz, co to takiego. Nie musisz nawet używać węża ssącego – wystarczy, że podmieciesz śmieci pod tę szufelkę umieszczoną np. w cokole szafki kuchennej, a one po prostu znikną. Niemożliwe? A jednak.

zastanawiasz się?

Nie, to wcale nie jest drogie. Odkurzacz centralnyto najtańsza instalacja w budynku!

Jednostka do zabudowy meblowej Jednostki centralne do 1000m2 Jednostki profesjonalne trójfazowe Materiały instalacyje PCV System węża chowanego Retraflex
Szufelki automatyczne Materiały eksploatacyjne Gniazda ssące / panele informacyjne Dodatkowe punkty ssące Akcesoria do sprzątania

 

Pompy ciepła Poznań

Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła to sposób na zapewnienie komfortu termicznego przy jednoczesnej trosce o środowisko. Pompy ciepła pozyskują energię z zewnątrz i przekazują ją do instalacji grzewczych.

Rekuperacja Poznań

Najsprawniejszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem wentylacji naszego domu jest oczywiście zastosowanie systemu nawiewno- wyciągowego z rekuperatorem w połączeniu z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła (GWC).

Panele fotowoltaiczne

Moduły zamontowane na dachu za pomocą promieniowania słonecznego generują prąd stały. Inwerter zmienia wytworzony z paneli prąd stały na prąd zmienny, który jest wykorzystywany w domowych urządzeniach elektrycznych.

Promocje

Mamy dla Ciebie szereg promocji z których możesz skorzystać. Sprawdź na czym można zaoszczędzić. Jeśli nie znalazłeś tego co by Cię interesowało zadzwoń do nas!

Jest nam niezmiernie miło, poinformować klientów że możemy zaoferować kredytowanie na okres 60 miesięcy na 0,25% w skali miesiąca oraz 0,30% powyżej 60 miesięcy do 10 lat

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze” realizujemy kompleksowa wymianę: kotła stałopalnego z utylizacją i założeniem źródła energooszczędnego jakim może być kocioł gazowy, pompa ciepła, modernizacja całkowita instalacji grzewczej i wodnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odkrywaj korzyści powietrznych pomp ciepła Alpha Innotec!

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

DANE KONTAKTOWE

FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA MAĆKO MACIEJ NAJEWSKI

ul. Cmentarna 34
(obok storczykowej na narożniku)
62-020 JASIN
NIP: 972-048-04-70

tel. 501 92 73 78
e-mail: biuro@instalacje-macko.pl

Informacje

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close