DOM BEZ RACHUNKÓW - TERAZ TO MOŻLIWE!

Kto z nas nie marzy o czystym środowisku, bez smogu oraz chorób na które zapadają osoby ze względu na zanieczyszczenie środowiska, nie wspominając o zwierzętach.

Odpowiedz jest prosta, my wszyscy cała nasza planeta, wszechświat, a w szczególności nasze marzenia  wówczas kiedy zaczynamy myśleć o budowie/modernizacji naszego wymarzonego domu chcąc tam odpocząć i poczuć się bezpiecznie.

Niezliczona ilość spotkań w przeciągu ostatnich 25 lat uświadomiła mnie jako wykonawcy że jest to możliwe. Sam korzystając z dorobku instalacyjnego połączyłem nowe odnawialne technologie z inteligentnym wykorzystaniem tego co dała nam natura.

A nagrodą jaką otrzymałem i jaką klienci mogą otrzymać to wdzięczność naszej natury w postaci grzania, chłodzenia, produkcji prądu - kompletnie bez rachunków w wymarzonych domach. Spełnianie marzeń dziś jest bardziej realne niż kiedykolwiek wcześniej, ze względu na programy wsparcia dla klientów i dotacje oraz przystępność produktów która przekłada się na szybki zwrot inwestycji.

Wykorzystując swoje doświadczenia zdobyte podczas realizacji zleceń i licznych szkoleń, pragnę przekonać klientów że warto chronić nasze środowisko!

Zapraszam do swojego biura chcąc zademonstrować jak można wykorzystać dar natury nie płacąc rachunków. Spełniając swoje plany, a to wszystko z korzyścią dla wszystkich.

To się opłaca!!!

 

Pompy ciepła Poznań

Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła to sposób na zapewnienie komfortu termicznego przy jednoczesnej trosce o środowisko. Pompy ciepła pozyskują energię z zewnątrz i przekazują ją do instalacji grzewczych.

Rekuperacja Poznań

Najsprawniejszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem wentylacji naszego domu jest oczywiście zastosowanie systemu nawiewno- wyciągowego z rekuperatorem w połączeniu z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła (GWC).

Panele fotowoltaiczne

Moduły zamontowane na dachu za pomocą promieniowania słonecznego generują prąd stały. Inwerter zmienia wytworzony z paneli prąd stały na prąd zmienny, który jest wykorzystywany w domowych urządzeniach elektrycznych.

Promocje

Mamy dla Ciebie szereg promocji z których możesz skorzystać. Sprawdź na czym można zaoszczędzić. Jeśli nie znalazłeś tego co by Cię interesowało zadzwoń do nas!

Jest nam niezmiernie miło, poinformować klientów że możemy zaoferować kredytowanie na okres 60 miesięcy na 0,25% w skali miesiąca oraz 0,30% powyżej 60 miesięcy do 10 lat

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze” realizujemy kompleksowa wymianę: kotła stałopalnego z utylizacją i założeniem źródła energooszczędnego jakim może być kocioł gazowy, pompa ciepła, modernizacja całkowita instalacji grzewczej i wodnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odkrywaj korzyści powietrznych pomp ciepła Alpha Innotec!

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

DANE KONTAKTOWE

FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA MAĆKO MACIEJ NAJEWSKI

ul. Cmentarna 34
(obok storczykowej na narożniku)
62-020 JASIN
NIP: 972-048-04-70

tel. 501 92 73 78
e-mail: biuro@instalacje-macko.pl

Informacje

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close