Montaż kotłów gazowych kondensacyjnych BROTJE

Montaże, modernizacje instalacji gazowych z wykorzystaniem urządzeń marki BROTJE


Od roku 1999r firma postawiła na solidnego producenta kotłów jakim jest niewątpliwie BROTJE i do dzisiaj realizujemy inwestycje z udziałem kotłów dla domków po instytucje, firmy i hotele firmy Developerskie (referencje wysyłamy mailem)

Przez ostatnie 10 lat jesteśmy w ścisłej czołówce firm montujących kotły Brotje, oprócz satysfakcji z pracy i wyników które osiągamy możemy pochwalić się jeszcze znajomością produktu i trafnym doborem instalacji dla potrzeb klienta, również jako użytkownik mogę zaświadczyć że produkt jest mi znany od podszewki.

A zadowolenie klientów i rekomendowanie nas dalej, jest największym wyróżnieniem.

Montaż pozwala nam dopasować się dla potrzeb każdej instalacji:

  • instalacja na potrzeby basenu
  • instalacje solarne wykorzystujące podgrzewanie budynku oraz basenu
  • modernizacje instalacji
  • duże budynki, hale,hotele
  • sterowanie umożliwiające obsługę ogrzewania grzejnikowego oraz niezależnie ogrzewania podłogowego/ściennego
  • gwarancja do 5 lat

Pewność jest naszą mocną stroną.
Dlaczego?

Ponieważ stawiamy na rozwój i indywidualne podejście do klienta. Do każdego rodzaju energii dysponujemy odpowiednimi rozwiązaniami w zakresie techniki grzewczej. W każdym naszym systemie grzewczym zawarty jest element rozwojowy ukierunkowany na przyszłość, na przykład w oszczędnych, gazowych i olejowych kotłach grzewczych firmy BRÖTJE, w inteligentnej technice pomp ciepła, przyjaznych dla środowiska urządzeniach grzewczych na pelety lub przyszłościowych systemach solarnych. Innowacyjne rozwiązania techniczne, które łączą zapewnienie indywidualnego komfortu cieplnego z odpowiednim traktowaniem środowiska naturalnego oprócz tego, że dają pewność komfortu użytkowania są również perfekcyjnie dopasowane do Państwa domu, mieszkania i indywidualnego stylu życia oraz do potrzeb następnych pokoleń. Wszystko jedno, czy jest to olej, gaz, energie odnawialne lub energia słoneczna: dzięki naszemu, długoletniemu doświadczeniu potrafimy efektywnie wykorzystać poszczególne rodzaje energii, łącząc je z wysokorozwiniętą techniką firmy BRÖTJE. Tak powstają systemy grzewcze zorientowane na przyszłość, które zapewnią Państwu każdego dnia poczucie bezpieczeństwa i brak problemów oraz najwyższy poziom oszczędności energii i ekonomiczności. Odkryjcie Państwo wielość możliwości, które możecie zrealizować w partnerstwie z firmą BRÖTJE. Lepiej mieć pewność.


Aktualności

17/04

Kredyt na Odnawialne Źródła Energii

czytaj całość

06/09

Dotacja „Czyste Powietrze”

Zapraszamy do współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze”.

czytaj całość

26/04

Walczymy ze smogiem!

czytaj całość
Aktualności

17/04

Kredyt na Odnawialne Źródła Energii

czytaj całość

06/09

Dotacja „Czyste Powietrze”

Zapraszamy do współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze”.

czytaj całość

26/04

Walczymy ze smogiem!

czytaj całość

© 2014 MACKO.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.