Kolektory słoneczne - Instalacje solarne Poznań

Oferujemy naszym Klientom projekt jak i montaż instalacji solarnej, która w sposób ciągły konwertuje energie promieniowania słonecznego na ciepło. Jest to definitywnie jeden z tańszych alternatywnych sposobów uzyskania energii do podgrzewu ciepłej wody oraz basenu. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz wymianą glikolu w instalacjach.

Oferujemy możliwość obsługi Klienta i pomocy w zakresie uzyskania dotacji na zakup i ralizację instalacji solarnej.
Obsługujemy sprawnie wszelkie formalności papierowe oraz instalacyjne. Tym samym nasz Klient nie musi się angażować w realizację zlecenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo zgodne z wymogami kolektory sloneczne jak i pozostałe elementy instalacji.

Naszymi flagowymi instalowanymi produktami są:

  • Kolektory płaskie CosmoSUN Basic 2.51
    Nowa generacja kolektorów płaskich, gwarantujących optymalne wykorzystanie energii słonecznej. Kolektory te znajdują szerokie zastosowanie w ogrzewnictwie i technologii podgrzewu ciepłej wody użytkowej.
  • Kolektory próżniowe CosmoSUN Select 2.09
    Kolektory cieczowe rurowo-próżniowe, gwarantujące efektywne wykorzystanie promieniowania słonecznego bezpośredniego, rozproszonego jak i odbitego. Kolektory te znajdują szerokie zastosowanie w ogrzewnictwie, technologii podgrzewu ciepłej wody użytkowej i przemyśle.

instalacje solarne poznań

Pompy ciepła Poznań

Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła to sposób na zapewnienie komfortu termicznego przy jednoczesnej trosce o środowisko. Pompy ciepła pozyskują energię z zewnątrz i przekazują ją do instalacji grzewczych.

Rekuperacja Poznań

Najsprawniejszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem wentylacji naszego domu jest oczywiście zastosowanie systemu nawiewno- wyciągowego z rekuperatorem w połączeniu z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła (GWC).

Panele fotowoltaiczne

Moduły zamontowane na dachu za pomocą promieniowania słonecznego generują prąd stały. Inwerter zmienia wytworzony z paneli prąd stały na prąd zmienny, który jest wykorzystywany w domowych urządzeniach elektrycznych.

Promocje

Mamy dla Ciebie szereg promocji z których możesz skorzystać. Sprawdź na czym można zaoszczędzić. Jeśli nie znalazłeś tego co by Cię interesowało zadzwoń do nas!

Jest nam niezmiernie miło, poinformować klientów że możemy zaoferować kredytowanie na okres 60 miesięcy na 0,25% w skali miesiąca oraz 0,30% powyżej 60 miesięcy do 10 lat

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze” realizujemy kompleksowa wymianę: kotła stałopalnego z utylizacją i założeniem źródła energooszczędnego jakim może być kocioł gazowy, pompa ciepła, modernizacja całkowita instalacji grzewczej i wodnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odkrywaj korzyści powietrznych pomp ciepła Alpha Innotec!

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

DANE KONTAKTOWE

FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA MAĆKO MACIEJ NAJEWSKI

ul. Cmentarna 34
(obok storczykowej na narożniku)
62-020 JASIN
NIP: 972-048-04-70

tel. 501 92 73 78
e-mail: biuro@instalacje-macko.pl

Informacje

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close