Seria alterra SW - gruntowa pompa ciepła

Ekologiczne ogrzewanie w najbardziej podstawowej formie.
Nowa seria pomp ciepła alpha innotec SW nie uznaje kompromisów tam, gdzie w grę wchodzi wydajność i technologia. Pompa ciepła o wymiarach pralki z powodzeniem zastąpi piec lub kocioł, w bardziej ekologiczny i wydajny sposób.

alpha innotec opracowała tę pompę ciepła w takim wariancie specjalnie dla instalatorów, którzy preferują instalację urządzenia w najbardziej podstawowej wersji. To profesjonalista decyduje, jakie wyposażenie wykorzysta przy instalacji. Oprócz podstawowego wyposażenia w ofercie alpha innotec dostępne są również pakiety pasywnego chłodzenia.

Korzyści dla instalatora

  • Wiele opcji instalacji i połączenia, np. z wentylacją, instalacją solarną lub fotowoltaiczną
  • Optymalne dla systemów biwalentnych
  • Doskonałe połączenie w kaskadę o mocy do 76 kW
  • Wyjątkowe kompaktowe wykonanie
  • Odpowiednie dla nowych budynków, modernizacji i wymiany
  • Kompaktowe wykonanie, łatwe ustawienie
  • Wysokie COP > 5,00
  • Sprawdzony i wypróbowany regulator
  • Doskonałe do podłączenia różnych typów dolnego źródła
  • Możliwość używania różnych mediów na dolnym źródle

Pompy ciepła Poznań

Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła to sposób na zapewnienie komfortu termicznego przy jednoczesnej trosce o środowisko. Pompy ciepła pozyskują energię z zewnątrz i przekazują ją do instalacji grzewczych.

Rekuperacja Poznań

Najsprawniejszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem wentylacji naszego domu jest oczywiście zastosowanie systemu nawiewno- wyciągowego z rekuperatorem w połączeniu z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła (GWC).

Panele fotowoltaiczne

Moduły zamontowane na dachu za pomocą promieniowania słonecznego generują prąd stały. Inwerter zmienia wytworzony z paneli prąd stały na prąd zmienny, który jest wykorzystywany w domowych urządzeniach elektrycznych.

Promocje

Mamy dla Ciebie szereg promocji z których możesz skorzystać. Sprawdź na czym można zaoszczędzić. Jeśli nie znalazłeś tego co by Cię interesowało zadzwoń do nas!

Jest nam niezmiernie miło, poinformować klientów że możemy zaoferować kredytowanie na okres 60 miesięcy na 0,25% w skali miesiąca oraz 0,30% powyżej 60 miesięcy do 10 lat

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze” realizujemy kompleksowa wymianę: kotła stałopalnego z utylizacją i założeniem źródła energooszczędnego jakim może być kocioł gazowy, pompa ciepła, modernizacja całkowita instalacji grzewczej i wodnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odkrywaj korzyści powietrznych pomp ciepła Alpha Innotec!

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

DANE KONTAKTOWE

FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA MAĆKO MACIEJ NAJEWSKI

ul. Cmentarna 34
(obok storczykowej na narożniku)
62-020 JASIN
NIP: 972-048-04-70

tel. 501 92 73 78
e-mail: biuro@instalacje-macko.pl

Informacje

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close