Ogrzewanie ścienne i podłogowe, instalacje sanitarne Poznań

Ogrzewanie podłogowe i ścienne

Zajmujemy się kompletnym montażem systemów ogrzewania podłogowego i sciennego firm TECE i REHAU oraz CosmoFLOOR w biurach i mieszkaniach.

Niezależnie od warunków budowlanych czy obszarów zastosowań i przyjętych technologii, nasze systemy pozwalają na ogrzewanie powierzchni podłóg betonowych i konstrukcji drewnianych jak również oddawania ciepła poprzez sciany.

Ogrzewanie podłogowe zapewnia poczucie komfortu cieplnego, dzięki równomiernemu rozchodzeniu się ciepła na całej powierzchni pomieszczenia oraz korzystnemu pionowemu rozkładowi temperatury w pomieszczeniu.

Zalety ogrzewania podłogowego:

  • rozkład temperatur zbliżony do optymalnego dzięki temu można przyjąć 18°C jako nominalną, obliczeniową temperaturę wewnętrzną
  • najlepszy komfort cieplny - możliwość dowolnego kształtowania przestrzeni ogrzewanego pomieszczenia (brak tradycyjnych grzejników)
  • podwyższenie komfortu cieplnego: zmniejszenie ruchów konwekcyjnych, zwiększenie czystości powierzchni ogrzewalnych (eliminacja zjawiska "przypiekania kurzu" przy stosowaniu tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego przy wysokich parametrach temperatury czynnika grzewczego)
  • możliwość obniżenia sezonowego zużycia energii cieplnej w porównaniu z ogrzewaniem grzejnikowym własność samoregulacji, polegająca na samoczynnej zmianie mocy cieplnej przewodów w wyniku zmiany temperatury wewnętrznej w pomieszczeniu (zmniejszenie różnicy temperatur)
  • niskie temperatury wody w instalacjach ogrzewania podłogowego umożliwiają efektywne wykorzystanie niekonwencjonalnych źródeł ciepła, takich jak gazowe kotły kondensacyjne, wody geotermalne, pompy ciepła, itp.

Grzejniki

Zajmujemy się doradztwem technicznymmontażem i dystrybucją grzejników znajdujących zastosowanie w różnych typach pomieszczeń. Korzystamy z produktów firm Cosmo, Kermi oraz Purmo.

W ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę grzejników płytowych, łazienkowych, konwektorowych, dekoracyjnych, kanałowych i elektrycznych. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką wydajnością nawet przy niskim zużyciu energii oraz eleganckim designem, podnosząc tym samym walory estetyczne pomieszczenia.

Ogrzewanie pomieszczeń jest jedną z zasadniczych potrzeb naszego społeczeństwa, jednak wymagania stawiane rynkowi pokazały już dawno temu, że grzejnik musi oferować znacznie więcej niż tylko ciepło: od współczesnego grzejnika Klient oczekuje nowoczesnej, wydajnej technologii oraz zgodnego z duchem czasu wzornictwa.

Grzejniki marki COSMO oferujemy do zastosowania w najróżniejszych pomieszczeniach, ujmują poprzez szczególne właściwości techniczne oraz nowatorski design. W ten sposób płaskie i asymetryczne prowadzenie wody kanałami stwarza możliwość szybkiej regulacji przy nieznacznej zawartości wody w układzie.

Dzięki inteligentnej koncepcji produktu najwyższą wydajność osiąga się nawet przy najniższej temperaturze pracy, co zapewnia dobre samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu, przy jednoczesnym oszczędnym zużyciu energii.

Armatura grzejnikowa i przemysłowa

Oferujemy armaturę i termostaty zgodne z obowiązującymi przepisami, normami regulującymi zasady rynku budowlanego oraz prawem energetycznym. Korzystamy z oferty firm Danfoss, Honeywell i Oventrop.

Polecana przez nas armatura przemysłowa dzięki doskonałym parametrom technicznym i niezawodności, pozwala na redukcję strat ciśnienia oraz znaczną oszczędność energii.

Szeroka oferta umożliwia optymalny dobór armatury do każdych warunków pracy, a także zastosowanie we wszystkich rodzajach instalacji. W ofercie znajduje się również armatura dekoracyjna firmy Oventrop, zgodna z obowiązującymi trendami w wzornictwie.

Ciepłomierze

W budynkach wielorodzinnych oferujemy instalację ciepłomierzy CosmoHEAT.

Elektroniczne, niezależne od sieci liczniki ciepła do ustalania zużycia energii cieplnej w autonomicznych instalacjach grzewczych i ogrzewania ciepłej wody użytkowej. Umożliwiają zapamiętywanie i wyświetlanie wartości skumulowanych na dowolnie wybrany dzień.  

Ciepłomierze elektroniczne można odczytywać i parametryzować. Licznik ciepła jest często błędnie utożsamiany z podzielnikiem kosztów montowanym na grzejnikach centralnego ogrzewania. Podzielnik kosztów jest urządzeniem działającym na zupełnie innej zasadzie i urządzenie to nie mierzy ilości ciepła.

Armatura sanitarna

Zapewniamy fachową instalację i pomoc w doborze armatury łazienkowej i kuchennej. Dystrybuujemy produkty uznanych marek, między innymi Kludi, Roca, Hansgrohe, Grohe, Hansa, Duka.Dysponujemy szeroką ofertą produktów o eleganckich, klasycznych i nowoczesnych liniach, których atutem jest również najwyższa jakość. Armatura, którą polecamy jest starannie wykończona i nadzwyczaj funkcjonalna, a jej producenci gwarantują długie bezawaryjne użytkowanie.

Ceramika sanitarna

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie montażu i dopasowania ceramiki sanitarnej. Produkty, które proponujemy naszym klientom gwarantują maksymalny komfort i higienę. Przedstawiana przez nas oferta ceramiki zawiera nowoczesne produkty najwyższej jakości, zgodne z międzynarodowymi trendami wzornictwa sanitarnego. Dobierane przez nas produkty są trwałe i zawsze modne, a ich funkcjonalność gwarantuje satysfakcję na lata.

Kabiny i brodziki

Zajmujemy się montażem kabin i brodzików firm Villeroy & Boch, Koło, Duravit, Keramag oraz Duka. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas produkty są wytrzymałe i stabilne, a dzięki precyzyjnie wykonanym detalom łatwe w utrzymaniu czystości. W swej ofercie posiadamy brodziki akrylowe i ceramiczne , o rozmaitych wymiarach i kształtach, a także szeroką gamę kabin i drzwi prysznicowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wanny łazienkowe

Oferujemy profesjonalny, kompletny montaż wanien asymetrycznych, owalnych, prostokątnych oraz wanien z hydromasażem wiodących marek - Duravit i Koło. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wanny wyposażone w wysokiej jakości obudowy mocowane za pomocą magnesów, które umożliwiają łatwy dostęp do instalacji w trakcie przeglądów technicznych oraz napraw.

Systemy podtynkowe

Świadczymy usługi profesjonalnego montażu stelaży podtynkowych, znakomitych do zabudowy zarówno w ścianach o lekkiej jak i masywnej konstrukcji. TECE to kompleksowy system stelaży podtynkowych, pozwalający na realizacje wszelkich zamierzeń. Niewielka ilość elementów montażowych daje wiele możliwości nowoczesnego kształtowania sanitariatów i wykonywania instalacji. Niezależnie od tego, do jakiego typu zabudowy jest potrzebny (do zabudowy pojedynczej, szeregowej czy też do indywidualnej rozbudowy bądź projektowania łazienki w zabudowie lekkiej) MEPA ma zawsze najlepsze rozwiązania.

Nowoczesne pod względem jakości wykonania i wzornictwa przycisków spłukujących, produkty marek Geberit, Tece oraz Mepa, są chętnie wykorzystywane przez klientów indywidualnych jak i  inwestorów na szeroką skalę.

Pompy ciepłaPoznań

Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła to sposób na zapewnienie komfortu termicznego przy jednoczesnej trosce o środowisko. Pompy ciepła pozyskują energię z zewnątrz i przekazują ją do instalacji grzewczych. Instalację oferujemy Klientom z Poznania, Lubonia, Swarzędza, Suchego Lasu oraz okolic.

Rekuperatory

Najsprawniejszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem wentylacji w domu jest zastosowanie systemu nawiewno-wyciągowego z rekuperatorem w połączeniu z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła (GWC). Usługę instalacji rekuperatora oferujemy Klientom z Poznania oraz okolic.

Panele fotowoltaicznePoznań i okolice

Moduły zamontowane na dachu za pomocą promieniowania słonecznego generują prąd stały. Inwerter zmienia wytworzony z paneli prąd stały na prąd zmienny, który jest wykorzystywany w domowych urządzeniach elektrycznych. Zdecyduj się na instalację paneli fotowoltaicznych na dachu domu w Poznaniu i płać mniejsze rachunki!

Promocje

Oferujemy szereg atrakcyjnych promocji, z których skorzystać może każdy Klient z Poznania lub okolicznych miejscowości. Sprawdź, na czym możesz aktualnie zaoszczędzić! A jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz – zadzwoń do nas!

Jest nam niezmiernie miło, poinformować klientów że możemy zaoferować kredytowanie na okres 60 miesięcy na 0,25% w skali miesiąca oraz 0,30% powyżej 60 miesięcy do 10 lat

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze” realizujemy kompleksowa wymianę: kotła stałopalnego z utylizacją i założeniem źródła energooszczędnego jakim może być kocioł gazowy, pompa ciepła, modernizacja całkowita instalacji grzewczej i wodnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odkrywaj korzyści powietrznych pomp ciepła Alpha Innotec!

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

DANE KONTAKTOWE

FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA MAĆKO MACIEJ NAJEWSKI

ul. Cmentarna 34
(obok storczykowej na narożniku)
62-020 JASIN
NIP: 972-048-04-70

tel. 501 92 73 78
e-mail: biuro@instalacje-macko.pl

Informacje

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close