Ogrzewanie ścienne i podłogowe, instalacje sanitarne Poznań

Ogrzewanie podłogowe i ścienne

Zajmujemy się kompletnym montażem systemów ogrzewania podłogowego i sciennego firm TECE i REHAU oraz CosmoFLOOR w biurach i mieszkaniach.

Niezależnie od warunków budowlanych czy obszarów zastosowań i przyjętych technologii, nasze systemy pozwalają na ogrzewanie powierzchni podłóg betonowych i konstrukcji drewnianych jak również oddawania ciepła poprzez sciany.

Ogrzewanie podłogowe zapewnia poczucie komfortu cieplnego, dzięki równomiernemu rozchodzeniu się ciepła na całej powierzchni pomieszczenia oraz korzystnemu pionowemu rozkładowi temperatury w pomieszczeniu.

Zalety ogrzewania podłogowego:

  • rozkład temperatur zbliżony do optymalnego dzięki temu można przyjąć 18°C jako nominalną, obliczeniową temperaturę wewnętrzną
  • najlepszy komfort cieplny - możliwość dowolnego kształtowania przestrzeni ogrzewanego pomieszczenia (brak tradycyjnych grzejników)
  • podwyższenie komfortu cieplnego: zmniejszenie ruchów konwekcyjnych, zwiększenie czystości powierzchni ogrzewalnych (eliminacja zjawiska "przypiekania kurzu" przy stosowaniu tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego przy wysokich parametrach temperatury czynnika grzewczego)
  • możliwość obniżenia sezonowego zużycia energii cieplnej w porównaniu z ogrzewaniem grzejnikowym własność samoregulacji, polegająca na samoczynnej zmianie mocy cieplnej przewodów w wyniku zmiany temperatury wewnętrznej w pomieszczeniu (zmniejszenie różnicy temperatur)
  • niskie temperatury wody w instalacjach ogrzewania podłogowego umożliwiają efektywne wykorzystanie niekonwencjonalnych źródeł ciepła, takich jak gazowe kotły kondensacyjne, wody geotermalne, pompy ciepła, itp.

Grzejniki

Zajmujemy się doradztwem technicznymmontażem i dystrybucją grzejników znajdujących zastosowanie w różnych typach pomieszczeń. Korzystamy z produktów firm Cosmo, Kermi oraz Purmo.

W ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę grzejników płytowych, łazienkowych, konwektorowych, dekoracyjnych, kanałowych i elektrycznych. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką wydajnością nawet przy niskim zużyciu energii oraz eleganckim designem, podnosząc tym samym walory estetyczne pomieszczenia.

Ogrzewanie pomieszczeń jest jedną z zasadniczych potrzeb naszego społeczeństwa, jednak wymagania stawiane rynkowi pokazały już dawno temu, że grzejnik musi oferować znacznie więcej niż tylko ciepło: od współczesnego grzejnika Klient oczekuje nowoczesnej, wydajnej technologii oraz zgodnego z duchem czasu wzornictwa.

Grzejniki marki COSMO oferujemy do zastosowania w najróżniejszych pomieszczeniach, ujmują poprzez szczególne właściwości techniczne oraz nowatorski design. W ten sposób płaskie i asymetryczne prowadzenie wody kanałami stwarza możliwość szybkiej regulacji przy nieznacznej zawartości wody w układzie.

Dzięki inteligentnej koncepcji produktu najwyższą wydajność osiąga się nawet przy najniższej temperaturze pracy, co zapewnia dobre samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu, przy jednoczesnym oszczędnym zużyciu energii.

Armatura grzejnikowa i przemysłowa

Oferujemy armaturę i termostaty zgodne z obowiązującymi przepisami, normami regulującymi zasady rynku budowlanego oraz prawem energetycznym. Korzystamy z oferty firm Danfoss, Honeywell i Oventrop.

Polecana przez nas armatura przemysłowa dzięki doskonałym parametrom technicznym i niezawodności, pozwala na redukcję strat ciśnienia oraz znaczną oszczędność energii.

Szeroka oferta umożliwia optymalny dobór armatury do każdych warunków pracy, a także zastosowanie we wszystkich rodzajach instalacji. W ofercie znajduje się również armatura dekoracyjna firmy Oventrop, zgodna z obowiązującymi trendami w wzornictwie.

Ciepłomierze

W budynkach wielorodzinnych oferujemy instalację ciepłomierzy CosmoHEAT.

Elektroniczne, niezależne od sieci liczniki ciepła do ustalania zużycia energii cieplnej w autonomicznych instalacjach grzewczych i ogrzewania ciepłej wody użytkowej. Umożliwiają zapamiętywanie i wyświetlanie wartości skumulowanych na dowolnie wybrany dzień.  

Ciepłomierze elektroniczne można odczytywać i parametryzować. Licznik ciepła jest często błędnie utożsamiany z podzielnikiem kosztów montowanym na grzejnikach centralnego ogrzewania. Podzielnik kosztów jest urządzeniem działającym na zupełnie innej zasadzie i urządzenie to nie mierzy ilości ciepła.

Armatura sanitarna

Zapewniamy fachową instalację i pomoc w doborze armatury łazienkowej i kuchennej. Dystrybuujemy produkty uznanych marek, między innymi Kludi, Roca, Hansgrohe, Grohe, Hansa, Duka.Dysponujemy szeroką ofertą produktów o eleganckich, klasycznych i nowoczesnych liniach, których atutem jest również najwyższa jakość. Armatura, którą polecamy jest starannie wykończona i nadzwyczaj funkcjonalna, a jej producenci gwarantują długie bezawaryjne użytkowanie.

Ceramika sanitarna

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie montażu i dopasowania ceramiki sanitarnej. Produkty, które proponujemy naszym klientom gwarantują maksymalny komfort i higienę. Przedstawiana przez nas oferta ceramiki zawiera nowoczesne produkty najwyższej jakości, zgodne z międzynarodowymi trendami wzornictwa sanitarnego. Dobierane przez nas produkty są trwałe i zawsze modne, a ich funkcjonalność gwarantuje satysfakcję na lata.

Kabiny i brodziki

Zajmujemy się montażem kabin i brodzików firm Villeroy & Boch, Koło, Duravit, Keramag oraz Duka. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas produkty są wytrzymałe i stabilne, a dzięki precyzyjnie wykonanym detalom łatwe w utrzymaniu czystości. W swej ofercie posiadamy brodziki akrylowe i ceramiczne , o rozmaitych wymiarach i kształtach, a także szeroką gamę kabin i drzwi prysznicowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wanny łazienkowe

Oferujemy profesjonalny, kompletny montaż wanien asymetrycznych, owalnych, prostokątnych oraz wanien z hydromasażem wiodących marek - Duravit i Koło. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wanny wyposażone w wysokiej jakości obudowy mocowane za pomocą magnesów, które umożliwiają łatwy dostęp do instalacji w trakcie przeglądów technicznych oraz napraw.

Systemy podtynkowe

Świadczymy usługi profesjonalnego montażu stelaży podtynkowych, znakomitych do zabudowy zarówno w ścianach o lekkiej jak i masywnej konstrukcji. TECE to kompleksowy system stelaży podtynkowych, pozwalający na realizacje wszelkich zamierzeń. Niewielka ilość elementów montażowych daje wiele możliwości nowoczesnego kształtowania sanitariatów i wykonywania instalacji. Niezależnie od tego, do jakiego typu zabudowy jest potrzebny (do zabudowy pojedynczej, szeregowej czy też do indywidualnej rozbudowy bądź projektowania łazienki w zabudowie lekkiej) MEPA ma zawsze najlepsze rozwiązania.

Nowoczesne pod względem jakości wykonania i wzornictwa przycisków spłukujących, produkty marek Geberit, Tece oraz Mepa, są chętnie wykorzystywane przez klientów indywidualnych jak i  inwestorów na szeroką skalę.

Pompy ciepła Poznań

Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła to sposób na zapewnienie komfortu termicznego przy jednoczesnej trosce o środowisko. Pompy ciepła pozyskują energię z zewnątrz i przekazują ją do instalacji grzewczych.

Rekuperacja Poznań

Najsprawniejszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem wentylacji naszego domu jest oczywiście zastosowanie systemu nawiewno- wyciągowego z rekuperatorem w połączeniu z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła (GWC).

Panele fotowoltaiczne

Moduły zamontowane na dachu za pomocą promieniowania słonecznego generują prąd stały. Inwerter zmienia wytworzony z paneli prąd stały na prąd zmienny, który jest wykorzystywany w domowych urządzeniach elektrycznych.

Promocje

Mamy dla Ciebie szereg promocji z których możesz skorzystać. Sprawdź na czym można zaoszczędzić. Jeśli nie znalazłeś tego co by Cię interesowało zadzwoń do nas!

Jest nam niezmiernie miło, poinformować klientów że możemy zaoferować kredytowanie na okres 60 miesięcy na 0,25% w skali miesiąca oraz 0,30% powyżej 60 miesięcy do 10 lat

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze” realizujemy kompleksowa wymianę: kotła stałopalnego z utylizacją i założeniem źródła energooszczędnego jakim może być kocioł gazowy, pompa ciepła, modernizacja całkowita instalacji grzewczej i wodnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odkrywaj korzyści powietrznych pomp ciepła Alpha Innotec!

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

DANE KONTAKTOWE

FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA MAĆKO MACIEJ NAJEWSKI

ul. Cmentarna 34
(obok storczykowej na narożniku)
62-020 JASIN
NIP: 972-048-04-70

tel. 501 92 73 78
e-mail: biuro@instalacje-macko.pl

Informacje

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close