Montaż i instalacja kotłów gazowych Poznań

Skuteczne ogrzewanie, które zapewniają niezawodne kotły gazowe, to podstawa, by czuć się w swoim domu naprawdę komfortowo. Warto zatem postawić na urządzenia sprawdzonego producenta. Właśnie dlatego proponujemy naszym Klientom szeroką paletę najnowocześniejszych gazowych kotłów kondensacyjnych i niskotemperaturowych wiodącej marki Brötje, dystrybuowanych w Polsce przez firmę BIMs PLUS. Zajmujemy się ich profesjonalnym montażem na terenie Poznania oraz okolic. W bogatej gamie produktowej mieszczą się również kolektory słoneczne czy podgrzewacze ciepłej wody.

Montaż nowoczesnych kotłów gazowych i innych urządzeń Brötje

Nowoczesne wykorzystanie energii, a także wysoka jakość wykonania stanowią bazę dla szytych na miarę koncepcji grzewczych dostosowanych dla każdego. Niezależnie od tego, jaki rodzaj energii wybiera Klient, Brötje oferuje pasujące urządzenie. Technika kondensacyjna o wysokiej jakości, kotły gazowe i olejowe, rozwiązania przyjazne środowisku czy kolektory słoneczne bądź pompy ciepła – doświadczony producent oferuje wszystko z jednego źródła. Oczywiście także z odpowiednim osprzętem jak zasobniki lub przewody do gazów spalinowych oraz wiele innych elementów. Montaż urządzeń Brötje to zatem idealny wybór dla Klientów z Poznania i okolic ceniących nowoczesne, niezawodne rozwiązania.

Instalacja kotłów gazowych w Poznaniu i okolicach

W naszej firmie instalacyjnej pod Poznaniem myślimy z Wami i za Was, abyście byli bardziej zadowoleni, a także pewni zakupionego kotła gazowego, a codzienna praca była łatwiejsza. To możliwe dzięki jednolitej budowie wszystkich urządzeń marki Brötje oraz technologii typu Multilevel. Innowacyjne rozwiązania w zakresie ciepła są praktyczne i pozwalają na nieustanne odkrywanie energii w każdym nowym detalu, tak aby ciepło pozostało kluczem do komfortu – zarówno dziś, jak i w przyszłości. Brötje doskonale rozumie, co to znaczy nowatorska technika, a dzięki ofercie instalacji kotłów gazowych naszej firmy instalacyjnej Ty również możesz przekonać się, czym jest komfortowe ogrzewanie. Zapraszamy!

Pompy ciepłaPoznań

Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła to sposób na zapewnienie komfortu termicznego przy jednoczesnej trosce o środowisko. Pompy ciepła pozyskują energię z zewnątrz i przekazują ją do instalacji grzewczych. Instalację oferujemy Klientom z Poznania, Lubonia, Swarzędza, Suchego Lasu oraz okolic.

Rekuperatory

Najsprawniejszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem wentylacji w domu jest zastosowanie systemu nawiewno-wyciągowego z rekuperatorem w połączeniu z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła (GWC). Usługę instalacji rekuperatora oferujemy Klientom z Poznania oraz okolic.

Panele fotowoltaicznePoznań i okolice

Moduły zamontowane na dachu za pomocą promieniowania słonecznego generują prąd stały. Inwerter zmienia wytworzony z paneli prąd stały na prąd zmienny, który jest wykorzystywany w domowych urządzeniach elektrycznych. Zdecyduj się na instalację paneli fotowoltaicznych na dachu domu w Poznaniu i płać mniejsze rachunki!

Promocje

Oferujemy szereg atrakcyjnych promocji, z których skorzystać może każdy Klient z Poznania lub okolicznych miejscowości. Sprawdź, na czym możesz aktualnie zaoszczędzić! A jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz – zadzwoń do nas!

Polski klimat – zwłaszcza w okresie zimowym – nie sprzyja tym, którzy kochają ciepło. Kapryśna pogoda – najczęściej wilgotna i wietrzna sprawia, że w mieszkaniach trudno jest utrzymać komfort termiczny. Emitowane przez kaloryfery czy kominki powietrze jest przesuszone, co znacząco obniża komfort oddychania i powoduje nawracające infekcje dróg oddechowych. Czy jest inny sposób na to, aby zapewnić bliskim zdrowe, skuteczne ogrzewanie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Myślisz ekologicznie o ogrzewaniu domu? Już dawno zrezygnowałeś z tzw. kopciucha, ale wciąż szukasz rozwiązania zapewniającego środowisku całkowite bezpieczeństwo? Postaw na gruntową pompę ciepła, na której montaż możesz uzyskać dotację z programu Czyste powietrze!

CZYTAJ WIĘCEJ

Osoby mieszkające w blokach czy na osiedlach domków jednorodzinnych zwykle nie zwracają uwagi na jakość wody pitnej. Ewentualnie – jeśli nie odpowiada nam jej smak – inwestujemy w odpowiedni dzbanek z filtrem lub zakładamy stałe urządzenie filtrujące, traktujemy problem jako załatwiony załatwiony i jesteśmy zmuszeni do zaakceptowania, że nasza armatura czy też sprzęt AGD będzie ulegał zakamienieniu, co niewątpliwie przyczyni się do częstszych awarii. Co, jednak kiedy zbudowaliśmy dom na odludziu i musimy korzystać z własnego ujęcia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rekuperacja to hasło coraz częściej pojawiające się przy okazji planowania nowoczesnych instalacji wentylacyjno-grzewczych w budynkach. Ograniczenie strat ciepła stanowi ważny czynnik ekonomiczny całego procesu ogrzewania, pozwalając oszczędzić pieniądze oraz czyniąc system bardziej przyjaznym środowisku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wraz z rosnącą świadomością ekologiczną dużo osób decyduje się na ogrzewanie domów przyjazne środowisku naturalnemu. W tym celu sięgają po fotowoltaikę, jak również coraz tańsze i popularniejsze pompy ciepła.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jest nam niezmiernie miło, poinformować klientów że możemy zaoferować kredytowanie na okres 60 miesięcy na 0,25% w skali miesiąca oraz 0,30% powyżej 60 miesięcy do 10 lat

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze” realizujemy kompleksowa wymianę: kotła stałopalnego z utylizacją i założeniem źródła energooszczędnego jakim może być kocioł gazowy, pompa ciepła, modernizacja całkowita instalacji grzewczej i wodnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odkrywaj korzyści powietrznych pomp ciepła Alpha Innotec!

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

DANE KONTAKTOWE

FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA MAĆKO MACIEJ NAJEWSKI

ul. Cmentarna 34
(obok storczykowej na narożniku)
62-020 JASIN
NIP: 972-048-04-70

tel. 501 92 73 78
e-mail: biuro@instalacje-macko.pl

Informacje

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close