Montaż i instalacja kotłów gazowych Poznań

Proponujemy naszym Klientom szeroką paletę najnowocześniejszych kotłów kondensacyjnych i niskotemperaturowych wiodącej marki Brötje dystrybuowanych w Polsce przez firmę BIMs PLUS. W bogatej gamie produktowej mieszczą się również kolektory słoneczne czy podgrzewacze ciepłej wody.

Firma Brötje stawia na ogrzewanie o wysokiej technologii.

Nowoczesne wykorzystanie energii jak i wysokiej jakości wykonania stanowią bazę dla szytych na miarę koncepcji grzewczych dostosowanych dla każdego. Niezależnie od tego jaki rodzaj energii wybiera klient, BRÖTJE oferuje pasujące urządzenie. Technika kondensacyjna o wysokiej jakości, przeznaczona na olej i gaz, urządzenia przyjazne dla środowiska czy kolektory słoneczne i pompy ciepła – BRÖTJE jako doświadczony producent oferuje wszystko z jednego źródła. Oczywiście także z odpowiednim osprzętem jak zasobniki czy przewody do gazów spalinowych i wiele innych elementów.

Myślimy z Wami i za Was, abyście byli bardziej zadowoleni i pewni zakupionego produktu, a codzienna praca była łatwiejsza – wszystko to dzięki jednolitej budowie wszystkich urządzeń firmy BRÖTJE oraz technologii typu Multilevel. Innowacyjne rozwiązania w zakresie ciepła są praktyczne i oferują wiele rozwiązań, które pozwalają na nieustanne odkrywanie energii w każdym nowym detalu, tak aby ciepło pozostało kluczem do komfortu – zarówno dziś jak i w przyszłości.

BRÖTJE doskonale rozumie, co to znaczy innowacyjna technika i komfort ogrzewania. Od ponad 90 lat łączy indywidualnie dobrane systemy grzewcze z rosnącym zapotrzebowaniem na wygodę.

Pompy ciepła Poznań

Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła to sposób na zapewnienie komfortu termicznego przy jednoczesnej trosce o środowisko. Pompy ciepła pozyskują energię z zewnątrz i przekazują ją do instalacji grzewczych.

Rekuperacja Poznań

Najsprawniejszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem wentylacji naszego domu jest oczywiście zastosowanie systemu nawiewno- wyciągowego z rekuperatorem w połączeniu z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła (GWC).

Panele fotowoltaiczne

Moduły zamontowane na dachu za pomocą promieniowania słonecznego generują prąd stały. Inwerter zmienia wytworzony z paneli prąd stały na prąd zmienny, który jest wykorzystywany w domowych urządzeniach elektrycznych.

Promocje

Mamy dla Ciebie szereg promocji z których możesz skorzystać. Sprawdź na czym można zaoszczędzić. Jeśli nie znalazłeś tego co by Cię interesowało zadzwoń do nas!

Jest nam niezmiernie miło, poinformować klientów że możemy zaoferować kredytowanie na okres 60 miesięcy na 0,25% w skali miesiąca oraz 0,30% powyżej 60 miesięcy do 10 lat

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze” realizujemy kompleksowa wymianę: kotła stałopalnego z utylizacją i założeniem źródła energooszczędnego jakim może być kocioł gazowy, pompa ciepła, modernizacja całkowita instalacji grzewczej i wodnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odkrywaj korzyści powietrznych pomp ciepła Alpha Innotec!

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

DANE KONTAKTOWE

FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA MAĆKO MACIEJ NAJEWSKI

ul. Cmentarna 34
(obok storczykowej na narożniku)
62-020 JASIN
NIP: 972-048-04-70

tel. 501 92 73 78
e-mail: biuro@instalacje-macko.pl

Informacje

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close